Skip to content Skip to footer

Gdzie mogę szukać aut z USA?

Szukanie samochodu to często żmudny proces. Jesteśmy zmuszeni przebić się przez listę wielu ogłoszeń i wybrać ten, który odpowiada nam najbardziej.

Największe domy aukcyjne

Jeżeli szukasz samochodu uszkodzonego warto skorzystać z największych domów aukcyjnych w USA

  • www.copart.com Na Coparcie znajdziesz samochody sprzedawane zarówno przez Ubezpieczalnie jak i Osoby Prywatne. W tym drugim przypadku musimy być bardzo czujni ponieważ tacy sprzedawcy często stosują nieuczciwe praktyki i sprzedają samochody z pobieżnymi naprawami. Może się zdarzyć, że taki samochód miał o wiele poważniejszą szkodę niż widzimy na zdjęciach
  • www.iaai.com dom aukcyjny odznacza się tym, że głównymi sprzedawcami to firmy ubezpieczeniowe. Rzadziej możemy spotkać “podrobione” samochody.

Musimy pamiętać, że przed licytacją samochodu obowiązkowo musimy sprawdzić bardzo dokładnie jego historię np. wykupując raport Carfax. Wtedy mamy pewność co do przeszłości samochodu i do szkody, którą widzimy.

Auta bezwypadkowe

Jeżeli szukasz auta bezwypadkowego możesz skorzystać z opcji domu aukcyjnego Manheim. Oferta jest widoczna po zalogowaniu dlatego musisz skorzystać z poniższego linku