Skip to content Skip to footer

Raport Carfax – Warto?

Zawsze kiedy szykujemy się do zakupu samochodu pojawia się kwestia wypadkowości auta oraz ciągłej niepewności czy sprzedawca mówi prawdę. Mowa oczywiście o samochodach używanych bez znaczenia czy są to droższe czy tańsze bo przecież nikt nie lubi wyrzucać ciężko zarobionych pieniędzy w błoto. Oczywiście ważną o ile nie najważniejszą kwestią jest również nasze bezpieczeństwo.

Przed zakupem każdy samochód należy dobrze sprawdzić oraz w miarę możliwości zweryfikować czy pojazd mógł uczestniczyć w wypadku/kolizji. Jeżeli tak to jak mocno był uszkodzony.

Raport Carfax dla samochodów z USA

Naszym zdaniem pod względem historii samochody z USA mają dużą przewagę nad samochodami z Europy. Raport Carfax zawiera szczegóły historii pojazdu, w tym wszelkie dane o jego poprzednich właścicielach, kontrole techniczne, serwisowe, przebieg oraz wypadkową historię pojazdu. Może on bardzo pomóc przy podejmowaniu decyzji o zakupie samochodu.Jeżeli decydujemy się na licytację samochodu ze Stanów koniecznie powinniśmy wykupić takowy raport. Kosztuje on niewiele w stosunku do tego ile możemy stracić pieniędzy na niewłaściwym samochodzie.

Ryzyko Zakupu

Tak naprawdę jeżeli kupujemy samochód od ubezpieczyciela oraz zweryfikujemy deklarowane przez niego uszkodzenia z raportem Carfax ograniczamy ryzyko do minimum. Kupno takiego samochodu jest dobrą opcją dla osób, które chcą mieć pewny samochód, z pewnym przebiegiem. Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda przykładowy raport.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment